Kód produktu: 888-2/33
22.00€   s DPH

Materiál: luxusné a kvalitné 100% Thermo vlasy - na nerozoznanie od pravých vlasov

Evidenčné číslo : 888 - 2/33 čokoládovo hnedá

Dĺžka : 55 cm a po vyžehlení 60 cm

Váha : 130 - 140 gram

Šírka : 25 cm - jeden rýchlopás pokryje celú hlavu.


Obsah balenia : 1 kus Upevnenie pomocou 5 clip in sponiek.              


Naše clip in vlasy sú najoblúbenejšou, najjednoduchšou, najlacnejšou a najrýchlejšou metódou, ako si predĺžiť a zahustiť vlasy za 30 sekúnd bez pomocou kaderníčky, v kľudnom domácom prostredí.

U nás sú clip in vlasy kvalitné,vyzerajú a správajú sa ako zdravé ludské vlasy,čiže nemusíte sa bát kvoli tomu,že sa vlasy budu vyzerat umelo !

Clip in sponky sú opatrené silikónovým povrchom, ktorý zabezpečuje maximálnu ochranu pred zošmyknutím a zničením Vašich vlasov.

Najšetrnejšie a najvýhodnejšie pre Vaše vlasy sú tieto unikátne clip in 100% Thermo vlasy. Thermo vlasy sú najkvalitnejšíe vlasy na svete, čo znamená, že vyzerajú a správajú sa ako prirodzené, zdravé ľudské vlasy. Na dotyk sú jemné, nelesknú sa na slnku a nezauzlujú sa. Ďaľšou výhodou je stálofarebné vlákno, ktoré sa nevymyje a nevybledne, vďaka ktorému farba ostáva stále žiarivá, tepelná úprava od 150 C do 180 C ( natáčanie, žehlenie), sú lahšie ako ľudské vlasy. Čiže neťahajú a neničia Vaše vlasy a vzhľadom na termo vlákno vlasy nepotrebujú takú intenzívnu starostlivosť ako ľudské vlasy ( pri každodennom nosení ich stačí umyť raz mesačne, lebo sa nešpinia a nemastia tak rýchlo, ako ľudské vlasy).

Tieto vlasy Vám zabezpečia istotu a dobrý pocit, že nenosíte cudzie vlasy.

Vlasy, ktoré ponúkame, sú dostupné v každom odtieni, či už rovné alebo vlnité, je to už len na Vás, ako sa rozhodnete. V opačnom prípade ma neváhajte kontaktovať + pripojte fotku Vašich vlasov a velmi rada Vám pomôžem vybrať správny odtieň.


Starostlivosť

▪ Vlasy si opatrne v umývadle umyte so šampónom, ktorý bežne používate.

▪ Opláchnite čistou vodou.

▪ Aplikujte kondicionér alebo masku / nechať pôsobiť aspoň 20min/

▪ Znova opláchnite.

▪ Príčesok opatrne položte na uterák a povytláčajte vodu.

▪ Príčesok podržte jednou rukou pri sponkách a opatrnite začnite česať, vždy odspodu, aby sa vlasy nezauzlili.

▪ Príčesok zaveste na vešiak a nechajte usušiť.

▪ Vlasy sú krásne, jemné, voňavučké a pripravené na ďalšie používanie

▪ Neodporúčame fénovať clip in vlasy ( nie ste schopní zabezpečiť neprekročenie teploty - pri vyššej teplote by mohlo dôjsť k poškodeniu vlasu )Pozrite si naše video, a oboznámte sa s tým, ako sa správne starať a umývať clip in vlasy

Ako vyžehliť a natáčať vlasy? Klikni na videoŽehlenie:


Pri správnej údržbe Vám vlasové predĺženie a zahustenie vydrží takmer dokonečnaPredľženie a zahustenie vlasov dnes zvládnete aj vy doma a sama už za 30 sekúnd.Z rýchlopásu  sa dá bez problémov spraviť aj cop

 

Česanie: Neodporúčame používať špeciálne kefy na ľudské vlasy obzvlášť s prasacími štetinami. Práve tieto vlasy ničia a dochádza k ich poškriabaniu, tzv. chemlonovatení. Doležité je držat vlasy pod Clipom v opačnom prípade budete silou vytrhávať vlasy z upevnenia.

Strihanie: Vlasy je možné podľa lubovôle skrátiť alebo zriediť tak, aby čo najvhodnejšie zapadli do Vášho nového účesu. Odporúčame sa poradiť s Vašim kaderníkom.

Farbenie: Thermo vlasy, tepluodolné, hĺbkovo prefarbené vlákno je bez pórov. Farbenie je preto neúčelové a mohlo by vlas zničiť. Dotónovať možno farebným tužidlom.

Vlasy sú vyrobené z vlákna thermofiber - Na nerozoznanie od pravých vlasov.

Dalšia výhoda od nás: pekné hygienické balenieNapísať recenziu